לפגישת יעוץ חייגו עכשיו 

054-3228446

אודות 

דורון כהן

בראש החברה עומד דורון כהן. (מנכ"ל ובעלים)

דורון בעל ניסיון של למעלה מ 24 שנה בתחום השיווק והמכירות ומילא בין השאר שורה של תפקידים בחברות מובילות בתחום התקשורת, התיירות , הפרסום ועוד.

החל משנת 2003 עוסק דורון בתכנון ,ליווי והקמה של קמפיינים פרסומים בנקודות מכירה לחברות וגופים מובילים במשק הישראלי , תוך ליווי מלא ומקצועי של השקת מוצרים ומותגים, חגיגות נראות,  על פי הצרכים השונים של חטיבות השיווק בחברות יצרניות , וכן מתן פתרונות ייעודיים למערכי הנראות של רשתות שיווק ונקודות מכירה בפריסה ארצית.

דורון מומחה בהובלת קמפיינים פרסומיים, תכנון והתאמת אמצעי נראות ובעל הבנה מעמיקה וניסיון רב בתחום ה  P.O.P, מומחה בייעוץ מדיה לנקודות מכירה והתאמת התמהיל הנכון והאפקטיבי ביותר להשפעה על החלטת הקנייה בנקודת ההחלטה.

לשעבר מנהל חטיבה וחבר הנהלה בחברת "הדיה פרסום בנקודות מכירה".

לדורון למעלה מ 15  שנות ניסיון בעולם ה RETAIL ובכלל זה הובלת קמפיינים ליצרני מזון, ומשקאות,  חברות קוסמטיקה יוקרתית, רשתות מזון , רשתות פארם, צעצועים, חברות דלק וחנויות נוחות, חברות סלולר, תכשיטים ועוד ועוד...

דורון משמש כמרצה במספר מכללות ברחבי הארץ.

מגוון ההרצאות מיועד לקורסים בנושאי  שיווק ופרסום, תקשורת שיווקית, קורסי עיצוב גרפי, עיצוב חלונות ראווה, עיצוב פנים ,קד"מ מסחרי,הפקת אירועים ועוד

ההרצאות עוסקות  בעולם התוכן של המסחור החזותי , ובכלל זה ההשפעה על הקונה בנקודת המכירה, מבנה המרחב הקמעונאי, התנהגות הקונה, אמצעי פרסום ומדיה בנקודת המכירה, מדע הקניות ועוד..


 

 


טואול - בניית אתרים